מהם דפי נחיתה?

דף נחיתה באתר הינו דף המיועד למוצר או שרות שאתם מספקים. יכולתם לשאול, "האם לא כל האתר הוא אוסף של דפי נחיתה?" והחזיק בטענה הלגיתימית שאכן הם כאלה. מה שבאמת מגדיר דף נחיתה בהקשר בו אנו משתמשים במושג זה כאן הוא שדף זה יגדיר מוצר או שרות ספציפי אשר אותו אתם מנסים לקדם. אתן לכם דוגמה.

בוא נאמר שיש לכם מוצר או שרות חדש שמגיעים לשוק. אתם רוצים שכולם ידעו כמה המוצר או השרות החדש שלכם טובים הם ואתם מחליטים לפרסם אותם. בפרסומת תרצו לספר לאנשים כיצד למצוא אינפורמציה אודות המוצר או השרות החדשים. האם תפרסמו את הכתובת הראשית של האתר שלכם, כדוגמת www.mycompany.co.il או, אולי, תעדיפו כתובת ספציפית שתשמש כ-"דף נחיתה" כדוגמת www.mycompany.co.il/newproduct? על ידי כיוון הקהל לדף הספציפי אתם מיד מקבלים מספר יתרונות.

  1. אתם אפשרתם ללקוחות שלכם מסלול ישיר למוצר או השרות אליהם קראו בעיתון, שמעו ברדיו או ראו בטלויזיה, או שמא סרקו קוד QR. הם אינם צריכים לנסות למצוא את המוצר דרך דף הבית אלה מגיעים אליו ישירות. נכון, יכולתם להכניס פרסומת בדף הבית שלכם עם קישור למוצר, אבל את זה תעשו בכל מקרה!
  2. מאחר ויש לכם דף יעד, יש לכם מדד טוב לגבי הענין במוצר שלכם דרך הדוחות של גוגל אנאליטיק. אנליטיק יציג לכם כמה אנשים הגיעו לדף ומהיכן.

רעיונות לדפי נחיתה

יש כמעט אין סוף רעיונות והזדמנויות על מה יכול לשמש אותנו כדף נחיתה. אני אמנה רק אחדים מהם:

  • מוצר או שרות חדשים
  • תוכן אינפורמטיבי או הדרכתי שיש לו קשר לפעילות העסק שלכם
  • מתן חומר חינמי
  • דף חדשות ספציפי לגבי השקה עתידית של מוצר או שרות

מה צריך לכלול דף נחיתה?

דף הנחיתה הפשוט ביותר יכלול אינפורמציה על השרות או המוצר החדשים שלכם ואולי גם נתונים כיצד לרכוש אותם או איך לקבל אינפורמציה נוספת. אבל יש יותר עבודה שצריכה להתבצע. כשנוחתים בעמוד שלכם, זה ענין של שניות לפני שהמבקר מחליט אם להשאר או לחפש משהוא אחר. עניין זה הוא קריטי מאד. אנו רוצים להתאים דפים אלו על ידי ביצוע מספר פעולות, כאן ועכשיו.

  1. העברת הערך של המוצר או השרות תבוצע על ידי בחירת כותרת ותאור אשר יגרמו למבקר לרצות להגיב וליצור אצלו את הרצון ליצור עמכם קשר.
  2. לתחזק את המבקרים שלכם ולמקד אותם ברצון ליצור קשר מחייב לספק קישורים טובים בכדי שיעשו זאת.
  3. לשלב מדיות חברתיות בתוך דפי הנחיתה. זה מאפשר למבקר בקלות ומהירות לשתף את המידע עם מבקרים פוטנציאלים.

יעול נוסף של עמוד נחיתה

משפט שתופס את העין אינו מספיק. כמו כן הוספנת תמונות וקישורים גם הם אינם מספיקים. האתר שלכם חייב לכלול מילות מפתח. לא כל מבקר חגיע אליכם מפרסומת. למעשה, בכדי להקטין את מחיר הפרסום, אתם יכולים להשתמש במילות מפתח מתאימות בכדי שעמוד הנחיתה שלכם יכנס לאינדקסים של מנועי החיפוש. לתת לווב לעבוד בשבילכם הוא רעיון טוב. כל מה שתצטרכו לעשות זה לבחור מילות מפתח מתאימות ולשבץ אותם במקומות הנכונים והן יעשו עבורכם את העבודה. אני יכול להראות לכם כיצד לעשות זאת.

בואו ונתחיל היום

אם אתם רוצים לילמוד יותר על דפי נחיתה או שיש לכם מוצר או שרות חדשים וזקוקים לעזרה, הרגישו חופשי להפנות אלינו הודעה ולהתחיל היום!

הדגמות

הדגמת ג'ומלה

בקרוב, הדגמת רכיבים ומודולים...